Srpen 2011

BACK TO SCHOOL!

31. srpna 2011 v 20:59 | Ęđ!€ - Magor nebo-li adminka
ano ZÍTRA ZAČÍNÁ NEJSMUTNĚJŠÍ DEN PRO VŠECHNY STUDENTY! Začíná ta věc do které se chodí "vzdělávat" podle nich šk*la je pro mě velice sprosté slovo. Takže když nadávam tak na mě máma řve a řekne "těšíš se do školy" a já na to "mami ty mě tady nadáváš a sama mluvíš sprostě" :D Přiznávám na první dny se těším! Ale od pondělka se učím! A sem v osmičce bezváá! Moje drahá polovička Mia si de do školy teprve v pondělí! Protože na Slovesku to tak prostě mají! :D :P TO MĚ DEPTÁ! takže peace,love and live jelena :D <3

A co ty do jaké třídy deš?

Těšíš se na tu mučírnu (neboli šk*lu) :D ?


trouble - fourd part

31. srpna 2011 v 15:42 | Ęđ!€ - Magor nebo-li adminka

Today os 1 year of sold Madison Squre Garden!

31. srpna 2011 v 10:31 | Ęđ!€ - Magor nebo-li adminka
Ano dneska je ten den kdy Justin prodal MSG za 22 minut a natočil NSN. Pomálu bych na to zapoměla :P Gratulace Justin :D + Mama Jan (jeho učitelka na hlasivky :D) má dneska narozky Happy birthday!

New blog! Guys!

31. srpna 2011 v 9:44 | Ęđ!€ - Magor nebo-li adminka
Ano mám další blog! O grafice,celebritách,módě a takovejch blbostech :D Na tu doménu jsem čekala dost dlouho :P protože je dost chytlavá :P Jsou tam taky ffky nejenom o Jeleně ,ale budou tam i o Demi Lovato,Ashley Tisdale + Jelena♥. Tenhle blog neopustím ,ale budu i na druhym pak se uvidí na jakym zůstanu. Je to tam nedodělaný začala jsem na tom dělat teprve včera :D Takže aloha jinak asi tam budu nabírat :P Kdo má zájem ať napíše do prvního článku na tom blogu (přezdívku,icq nebo skype a ukázku grafiku + jakej měl blog) love ya guys! pááčko :P

STAY-STRONG.BLOG.CZ


Justin Bieber Biography

30. srpna 2011 v 20:51 | Ęđ!€ - Magor nebo-li adminka
Justin Bieber se narodil 1. března1994 v kanadském Stratfordu. Jeho celé jméno je Justin Drew Bieber. Justin je kanadský zpěvák který se proslavil díky YouTube na kterém ho objevil jeho aktuální manažer Scooter Braun. Justin a jeho manažer hned letěli do Atlanty za Usherem. O několik týdnů později Justin podepsal nahrávací smlouvu s Island Record. Začíná pracovat na svém debutovém albu My World které vyjde 17.listopadu. Z tohoto alba byly vydány dva velmi úspěšné singly: One Time a One Less Lonely Girl a oba se dostali do Top 15 na Canadian Top 100 a do Top 30 na Billboard Hot 100.

Justinovi bylo 12 let když vystoupil v pěvecké soutěži ve Stratfordu a umístil se zde na druhém místě. Naučil se hrát na klavír, bicí, kytaru a trubku. Na konci roku 2007 začala Justinova matka nahrávat jeho videa na YouTube aby mohla rodina a přátelé shlédnout Justinovi výkony například coververze písní umělců jako je Usher, Stevie Wonder, Ne-Yo, Justin Timberlake nebo Michael Jackson. Brzy byl osloven společností Rapid Discovery Media která mu pomáhala s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí z YouTube a Myspace.

Po vložení jeho interpretace songu With You od Chrise Browna sám Brown osobně zavolal Justinovi a pochválil mu tuto interpretaci. Scooter Braun když viděl tyto videa tak hned Justina kontaktoval a společně letěli do Atlanty kde se Justin setkal s Usherem. O týden později Justin zazpíval Usherovi a získal tak nahrávací smlouvu s Island Record která byla podepsána v říjnu 2008. Justin měl původně podepsat smlouvu s Justinem Timberlakem ale nakonec ji podepsal s Usherem.

2009 po součastnost

Justin pracuje na svém debutovém albu které vyjde 17.listopadu. První singl z Alba je song One Time v jehož videoklipu hraje také Usher. One Time se dostal na 12.místo na Canadian Hot 100 a na 21.místo na Billboardu Hot 100. Na MTV VMA 2009 představil Justin Taylor Swift a zazpíval zde svůj debutový song One Time. Také tento song zazpíval v Německém DOME. One Time také získalo platinové ocenění v Kanadě a zlaté v USA. Druhý singl z alba vyšel na iTunes 6.října.2009.

Tento song se dostal na 10.místo v žebříčku Canadian Top 100 a na 16.místo na Billboardu Hot 100. Tento song zazpíval Justin nedávno v Today Show společně s One Time a Favorite Girl. Bylo potvrzeno že Justin bude předskokanem na Fearless Tour zpěvačky Taylor Swift. V litopadu bude mít Justin své vlastní mini tour které má pouze 5 koncertů po Kanadě.

trouble - third part

30. srpna 2011 v 16:03 | Ęđ!€ - Magor nebo-li adminka
Tuten díl je takovej divnej :( Kdyžtak pls komenty :) i když to stojí za prd :)

New videos of Backstage and VMA!

30. srpna 2011 v 13:21 | Ęđ!€ - Magor nebo-li adminka
Tady je dobrej Justin :D Můžu ti zabít hada? Néééé! #swag :D
V 01:00 minutě dá Sel pusu na uvítanou :D tam příde a hned si to kní štráduje :D

New photo of Meet & Great!

30. srpna 2011 v 13:18 | Ęđ!€ - Magor nebo-li adminka
Nová fotka z meet a greet. Sel tam má její dres :D

Jelena on MTV Video Awards »BACKSTAGE« (exkluzive photo!)

30. srpna 2011 v 13:13 | Ęđ!€ - Magor nebo-li adminka
Justin a Selena zkoušeli na VMA a jak vidíte Selena seděla (na :D) Justinovo klínu spíš mezi :D Je to pěkná fotka :D
|COPY WITH A SOURCE!|

JustinbieberVEVO hacked!

29. srpna 2011 v 15:50 | Ęđ!€ - Magor nebo-li adminka
Justinovo účet na VEVO byl hacknut. A vymazány všechny klipy. Tudíš i klip BABY který měl nejvíc uspěšnost na CELÝM YOUTUBE! Takže Justin bude muset začít odznova! Hodně fanoušků teď nadává na Youtube ,protože bylo hodně varovnání na to ,že Justinův účet napadnou ,ale Youtube to ignorovalo! Další má být např. Lady Gaga,Demi Lovato nebo taky Selena!