Selena Gomez hvězdou internetu !

17. července 2011 v 18:44 | Edie♥
Selena Gomez se stala nejpopulárnější star na internetu.
S čistým svědomím můžeme říct, že téměř celý svět se zajímá o tuhle osmnáctiletou popovou hvězdičku. Pořádný rozruch způsobilo její nedávno vydané album "When The Sun Goes Down" i úspěch singlu "Love You Like a Lovesong". Fanoušci jsou nadšení i z filmu Monte Carlo.


Internetový portál Billboard Selenu vyhlásil první celebritou internetu. K tomuto ´titulu´ jí dopomohli fanoušci, kteří si hledají její jméno, písničky i singly na portálech jako jsou Facebook, Youtube, Twitter, MySpace a Vevo. Všechna ´kliknutí´ z těchto stránek se sčítají.
Zajímavostí je, že Selena letošním prvenstvím vytlačila z první pozice svého miláčka - Justina Biebera, a předběhla stars jako jsou Rihanna nebo Lady Gaga.


A co si fanoušci o Seleně nejvíce hledají? Momentálně vede klip k singlu "Love You Like A Lovesong". Ten trhl rekord 10 milionů kliknutí přes Vevo, a také 6,2 milionů fanoušků, kteří se k Seleně přihlásili na Twitter.

Pusť si klip Selena Gomez & The Scene - Love You Like A Love Song

 


Komentáře

1 Terlí^^ Terlí^^ | Web | 17. července 2011 v 18:48 | Reagovat

mě se teda zrovna moc nelíbí písnička Love you like alove song, ale jiinak jakoby všechny ostatní jsou dokonalý:) Hlavně Who says:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.