Selena Gomez chystá turné!

17. července 2011 v 18:47 | Edie♥
Dostali jsme ze Sel (18) všechny informace o jejím songu Who Says, o albu When The Sun Goes Down a také o turné, na které se letos chystá vydat.

O songu Who Says
"Je to velmi silná písnička, něco jako hymna. Má skvělý příběh, který si každý prožil, proto je tak oblíbená. Když ji v rádiu slyšeli lidé od Foxu, usoudili, že je dokonalá pro film Monte Carlo, který jsme společně natáčeli. Jsem šťastná, že si ten song vybrali touhle cestou, znamená to totiž, že je opravdu povedený."

O albu When The Sun Goes Down
"Tohle CD je oproti těm minulým daleko pozitivnější. Chtěla jsem, aby rozdávalo dobrou náladu, a to se doufám daří. Song Who Says takový je, píší mi to fanoušci, že jim dělá radost. Některé písně jsou sice o rozchodech a různých bolístkách, ale i tak si myslím, že je to pozitivní a hlavně velmi výrazné album, které lidem dodává odvahu."

O připravovaném turné
"Rozdělili jsme ho do čtyřech částí, já budu v každé z nich jinak oblečená a převlékat se budou i tanečníci a tanečnice. Scéna bude obklopená velkoplošnými obrazovkami s projekcí a já budu jen zpívat, tančit budu naprosto minimálně. Hlavně si ta vystoupení chceme všichni pořádně užít. Bude to jedna velká party, slibuju." :-)

Podívej se na Who Says živě
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.