Family

21. července 2011 v 20:31 | Edie♥
»Nejduležitější osoba v Justionvě životě!Patricia Lynn Mallette se narodila v roce 1976. Justina měla s Jeremym Biebrem ve svých 18 letech. Jeremy je opustil po 2 měsících. Když byla malá byla sexuálně zneužitá a chytila se drog a alkoholu ve 14-ti letech. Jednoho dne se pokusila spáchat i sebevraždu což jí dostalo do psichyatrické léčebny. Nyní má ,ale život o kterém si každý může nechat jen zdát !
»Jeremy Jack Bieber se narodil v roce 1975. Opustil Justina a Pattie po 2 měsících a začal hrát pro rockovou kapelu. Potom potkal Erin Wagner ,kterou si po 2 rokách vzal. S Erin mají 2 potomky Jaxona a Jazmyn Bieber.
»Jazmin Bieber se narodila 30 května 2007. Jsou jí teť 3 roky. Je to nevlastní sestřička Justina Biebera. Má bratra Jaxona Biebera.
»Jaxon Bieber se narodil 13.prosince 2009. Jsou mu teď 2 roky. Nevlastní bratříček je Justin Bieber. Má sestřičku Jezmyn Bieber.
»Bruce a Diane Dale jsou také duležité osoby v Justinově životě. Prý neví co by byz nich dělal! Oni jsou zase na Justina pyšní!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.